Teatr Kwadrat

Ściany tapicerowane w teatrze

Teatry to szczególne miejsca w dziedzinie akustyki, dlatego użycie tkanin w tych wnętrzach ma bardzo ogromne znaczenie. Teatr komediowy Kwadrat w 2016 roku przeszedł adaptacje po byłym kinie Bajka. Wyjątkowość tego projektu polegała na podkreśleniu łączenia poszczególnych rombów tkaniny przez wciśnięcie kontrastowej lamówki w nasz profil TNT. Dzięki temu zabiegowi udało się nawiązać do wszechobecnych rombowych konstrukcji, które są ustrojami akustycznymi w tej sali.

Altana restauracji Belvedere

Altana restauracji Belvedere

Ten znamienity obiekt na mapie Warszawy, po kilkunastu latach działalności musiał przejść proces odnowienia. Jej właścicielka, Anna Woźniak Starak, znana jest nam z ogromnego zamiłowania do tkanin we wnętrzach. I tym razem, mogliśmy uczestniczyć w urządzeniu również tej restauracji. Powierzono nam wykonanie sufitów i zasłon. Poszczególne płaszczyzny tej skomplikowanej konstrukcji dodatkowo zostały podkreślone aplikacjami z czarnej lamówki. Projektantem tych wysublimowanych przestrzeni był, jak zwykle pomocny Patric Nourisat.

Biura KPMG

Wyciszenie ścian biura

Jedna z naszych większych realizacji, wykonana w 2015r. Projektanci zharmonizowali kolorami poszczególne piętra firmy dobierając odpowiednie meble, wykładziny, kolory farby ścian i tkaniny na ścianach w formie regularnych pikowanych modułów co było naszą rolą. Wykorzystaliśmy około 1000 m2 tkaniny w kilkunastu kolorach oraz położyliśmy ponad 4 km profili TNT.