System TNT

Wieloletnia praktyka nauczyła nas uważnie wsłuchiwać się w potrzeby naszych, niejednokrotnie bardzo wymagających Klientów.

Opis systemu TNT
Nowoczesny system TNT

Chcąc zapewnić pełną kompleksowość naszej oferty, do szerokiej gamy naszych usług i produktów dołączyliśmy najnowocześniejszy, na polskim rynku system napinania tkanin na ścianie - TNT.

opis-system-tnt
Na każdą ścianę lub sufit

System TNT pozwalający perfekcyjnie "ubrać" każdą, nawet niestandardową ścianę lub sufit, otwiera olbrzymie możliwości plastyczne i kolorystyczne.

Opis systemu TNT
Akustyka i termina

Dodatkowo, co jest również bardzo istotne, pozwala uzyskać doskonały efekt akustyczny i termiczny. System można zastosować w połączeniu z niemal każdą tkaniną dekoracyjną dostępną na naszym rynku.

Pielęgnacja
Pielęgnajca

Na pewno ściany są znacznie mniej narażone na jakiekolwiek zabrudzenia niż kanapy czy fotele. Jeżeli się to zdarzy można ścianę wyjątkowo uprać odkurzaczem do prania dywanów na mokro. Nowoczesne tkaniny dekoracyjne posiadają najczęściej apreturę, która utrudnia wnikanie kurzu w głąb tkaniny. Wystarczy raz do roku odkurzyć ścianę zwykłym domowym odkurzaczem.